Loading...
Hi, How Can We Help You?
  • Gökdelen İş Merkezi Kat:10 No:204/Mersin
  • Mersin: 0324 336 5210
  • iletisim@altindere.av.tr

Murat ALTINDERE

Murat ALTINDERE

Kurucu Avukat

1998 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olup 1999 yılında İstanbul Barosu’na kayıtlı avukat olarak mesleğe başladı. Aynı zamanda İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Özel Hukuk alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Meslek hayatına Altındere Hukuk Bürosunun kurucu avukatı olarak devam etmektedir.

2006 yılından beri Türk Patent Enstitü nezdinde Resmi Marka vekilliği yapmaktadır. Aynı zamanda uzun yıllar Marka – Patent ve Ticaret Hukuku alanında resmi bilirkişilik görevini yapmıştır.

Türkiye’de ilk kez sınaî haklar konusunda kurulan “MarkaDer Marka Koruma ve Bilinçlendirme Derneği”nin kurucu başkanlık görevini yürütmüştür. Katıldığı birçok eğitim semineri ve konferanslardan aldığı onlarca sertifikası bulunmaktadır.

Kurucusu bulunduğu Altındere Hukuk Bürosu; ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren şirketlere hukuki danışmanlık yaptığı gibi fiili avukatlık hizmeti de vermektedir. Birçok ulusal ve kurumsal büyük şirket ve bankanın alacaklarının tahsili için icra takip dosyalarında da vekillik yapmaktadır.